Јуниор Апартман

Стилски и минималистички дизајн

Голема спална и голема дневна соба

Возрасни

Услуги: Звучно изолирани врати и прозори, Бесплатен WIFi, Сеф, 43’’ LED паметни телевизори, Бесплатно кафе, чај и вода, Сет за подготвување кафе и чај, Мини бар, Климатизација со сопствена контрола, Детектори за чад Кујна, Голем дневен простор, Трпезарија

Soundproof

Free WIFI

Size sqm
32

Lounge Zone